logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська
обласна клінічна
лікарня

Перелік лікарів

Перелік лікарів
Відділення телемедицини

Ендокринологічне відділення

Голик Ірина Володимирівна
Лікар-ендокринолог
Завідувачка ендокринологічним відділенням
Сов'як Інна Василівна
Лікар-ендокринолог
Ремезюк Ольга Михайлівна
Лікар-ендокринолог
Лікар4

Кардіологічне відділення для інфарктних хворих з палатами інтенсивної терапії

Вівчар Наталя Мирославівна
Лікар-кардіолог
Завідувачка кардіологічним відділенням
Потіха Ярослав Олександрович
Лікар-кардіолог
Підгурський Андрій Вацлавович
Лікар-кардіолог
Мазур Олена Петрівна
Лікар-кардіолог
Зубанюк Валентина Миколіївна
Лікар-кардіолог
Головач Неля Андріївна
Лікар-кардіолог
Гданська Наталія Миколаївна
Лікар-кардіолог
Лікар вищої категорії
Буртняк Анатолій Михайлович
Лікар-кардіолог

Торакальна хірургія

Мальований Віталій Васильович
Завідувач торакальним відділенням
Саноцька Марія Василівна
Лікар-хірург

Отоларингологічне відділення

Гавура Ігор Анатолійович
Лікар-отоларинголог
Завідувач отоларингологічним відділенням
Андрахевич Юлія Зіновіївна
Лікар-отоларинголог
Решетуха Юрій Андрійович
Лікар-отоларинголог

Нейрохірургічне відділення

Загрійчук Ігор Володимирович
Лікар-нейрохірург
Завідувач нейрохірургічним відділенням
Дем'янов Михайло Анатолійович
Лікар-нейрохірург
Яворівський Ігор Петрович
Лікар-нейрохірург
Квасніцький Олександр Миколайович
Лікар-нейрохірург
Ріпак Олександр Михайлович
Лікар-невропатолог
Лікар6

Відділення хірургічної стоматології

Дзіх Олег Іванович
Завідувач відділенням
Зелінський Андрій Олегович
Лікар стоматолог-хірург
Фесик Віталій Любомирович
Лікар стоматолог-хірург
Піх Іван Ігорович
Лікар стоматолог-хірург
Лікар 1-ої категорії

Гематологічне відділення

Вибирана Рената Йосипівна
Лікар-гематолог
Завідувачка гематологічним відділенням
Крамар Людмила Тимофіївна
Лікар-гематолог

Хірургія №1

Гусак Олег Михайлович
Лікар-хірург
Завідувач відділенням
Бурковський Володимир Антонович
Лікар-хірург
Завідувач операційним блоком
Багрій Василь Мирославович
Лікар-хірург
Білозецький Ігор Юрійович
Лікар-проктолог
Гриценко Йосип Мирославович
Лікар-хірург
Завацький Богдан Борисович
Лікар-хірург
Кіт Олександр Володимирович
Лікар-хірург
Кузьмінчук Віталій Миколайович
Лікар-хірург
Прокопович Микола Богданович
Лікар-хірург
Тиш Юрій Миронович
Лікар-хірург
Якубенко Едуард Валентинович
Лікар-хірург

Хірургія №2

Дуць Сергій Іванович
Лікар-хірург
Завідувач хірургії №2
Краснянська Лілія Орестівна
Лікар-гінеколог
Лікар вищої категорії
Мельничук Віктор Васильович
Лікар-хірург
Лікар вищої категорії
Бутницький Юрій Іванович
Лікар-ендоскопіст

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Ємяшев Олег Вікторович
Лікар-анестезіолог
Завідувач відділенням, лікар вищої категорії
Хоміцький Григорій Михайлович
Лікар-анестезіолог
Грицько Інна Тарасівна
Лікар-анестезіолог
Лотоцька Олександра Ігорівна
Лікар-анестезіолог
Іваськів Оксана Василівна
Лікар-анестезіолог
Перевізник Богдана Орестівна
Лікар-анестезіолог
Юзьків Людмила Романівна
Лікар-анестезіолог
Яремишин Галина Степанівна
Лікар-анестезіолог
Халупа Тарас Ігорович
Лікар-анестезіолог
Федун Ігор Васильович
Лікар-анестезіолог
Романів Дмитро Михайлович
Лікар-анестезіолог
Заєць Вадим Володимирович
Лікар-анестезіолог
Щур Микола Іванович
Лікар-анестезіолог
Мазурик Андрій Степанович
Лікар-анестезіолог
Водарський Степан Іванович
Лікар-анестезіолог
Адашинський Олександр Володимирович
Лікар-анестезіолог
Темчинюк Марія Миколаївна
Лікар-анестезіолог
Хмарук Юрій Михайлович
Лікар-анестезіолог
Кучеренко Сергій Володимирович
Лікар-анестезіолог

Гастроентерологічне відділення

Хомин Галина Олександрівна
Лікар-гастроентеролог
Завідувачка гастроентерологічним відділенням
Жуковський Михайло Миколайович
Лікар-гастроентеролог
Овечкіна Тетяна Олександрівна
Лікар-гастроентеролог
Юровська Леся Богданівна
Лікар-гастроентеролог

Нефрологічне відділення

Симко Галина Богданівна
Лікар-нефролог
Завідувачка нефрологічним відділенням
Салагорник Олена Олександрівна
Лікар-нефролог
Мильнікова Тетяна Олександрівна
Лікар-нефролог
Шевченко Ніна Юріївна
Лікар-нефролог

Ревматологічне відділення

Маховська Олександра Степанівна
Лікар-ревматолог
Завідувачка відділенням, лікар вищої категорії
Антюк Жанна Олегівна
Лікар-ревматолог
Лікар вищої категорії

Урологічне відділення

Хорош Володимир Ярославович
Лікар-уролог
Завідувач відділенням, лікар вищої категорії
Корильчук Тарас Богданович
Лікар-уролог
Лікар вищої категорії
Кабанов Петро Олександрович
Лікар-уролог
Лікар вищої категорії

Ортопедо-травматологічне відділення

Гаріян Сергій Васильович
Лікар ортопед-травматолог
Завідувач відділенням, лікар вищої категорії, заслужений лікар України
Огінський Сергій Віталійович
Лікар ортопед-травматолог
Ординатор відділення, лікар 1-ої категорії
Існюк Андрій Леонідович
Лікар ортопед-травматолог
Лікар 1-ої категорії
Шмиров Сергій Леонідович
Лікар ортопед-травматолог
Лікар 1-ої категорії
Соловодзінський Олександр Євгенович
Лікар ортопед-травматолог
Лікар вищої категорії
Грубар Маркіян Юрійович
Лікар ортопед-травматолог
Пилипчук Віктор Петрович
Лікар ортопед-травматолог
Лікар 2-ої категорії
Маховський Василь Петрович
Лікар ортопед-травматолог
Цибульський Олександр Степанович
Лікар ортопед-травматолог

Офтальмологічне відділення

Гребеник Інна Мар’янівна
Офтальмохірург
Завідувачка відділенням, лікар вищої категорії
Шкільнюк Ніна Михайлівна
Офтальмохірург
Лікар вищої категорії
Савчук Зоряна Любомирівна
Офтальмохірург
Лікар вищої категорії
Бідзіля Мар’яна Романівна
Офтальмохірург
Лікар 1-ої категорії
Банах Катерина Михайлівна
Офтальмохірург
Савчук Самвел Олексійович
Лікар-анестезіолог
Нестерук Світлана Володимирівна
Офтальмохірург
Лікар 1-ої категорії
Романюк Тетяна Іванівна
Офтальмохірург
Лікар 1-ої категорії
Цісар Лідія Михайлівна
Офтальмохірург
Лікар вищої категорії
Литвин Оксана Семенівна
Офтальмохірург
Лікар вищої категорії
Гопанюк Оксана Гілярівна
Офтальмохірург
Лікар вищої категорії
Горбенко Стелла Юріївна
Офтальмохірург
Лікар 1-ої категорії
Герасимець Анатолій Юрійович
Лікар-офтальмолог
Кандидат медичних наук

Відділення судинної хірургії

Сергєєв Володимир Миколайович
Судинний хірург
Завідувач відділенням, лікар вищої категорії
Буднік Дмитро Юрійович
Судинний хірург
Чорний Андрій Ігорович
Судинний хірург
Лікар 1-ої категорії

Пульмонологічне відділення

Калайджан Каріна Олександрівна
Завідувачка відділенням, лікар вищої категорії
Луб'янська Зоряна Анатоліївна
Лікар-алерголог-пульмонолог
Лікар вищої категорії

Відділення інтервенційної радіології, кардіології та реперфузійної терапії

Маслій Богдан Ярославович
Лікар-хірург серцево-судинний
Завідувач відділенням
Вівчар Петро Йосипович
Лікар-хірург
Ненашко Інна Анатоліївна
Лікар-хірург
Вівчар В'ячеслав Петрович
Лікар-кардіолог

Консультативна поліклініка

Синиця Ірина Георгіївна
Завідувачка консультативною поліклінікою
Яківчук Ярослав Якович
Лікар-сексопатолог
Лікар вищої категорії
Слободянюк Тамара Володимирівна
Лікар функціональної діагностики
Лікар вищої категорії
Скакун Людмила Миколаївна
Лікар–гематолог
Лікар вищої категорії
Фаренюк Наталя Сергіївна
Лікар-дерматовенеролог
Лікар 2-ої категорії
Дейкало Галина Петрівна
Лікар-невропатолог
Лікар вищої категорії
Микитин Ігор Ярославович
Лікар-уролог
Лікар вищої категорії
Лавра Ольга Григорівна
Лікар-пульмонолог
Кіт Володимир Іванович
Лікар-хірург
Лікар вищої категорії
Шило Лілія Володимирівна
Лікар-офтальмолог

Приймальне відділення

Рудчик Ярослав Володимирович
Завідувач приймальним відділенням
Богуш Тетяна Степанівна
Варзарь Галина Богданівна
Головатюк Тетяна Олегівна
Кіт Алла Петрівна
Мейник Тетяна Миколаївна
Прокопишин Оксана Петрівна

Відділення гемодіалізу

Данилів Світлана Володимирівна
Завідувачка відділенням гемодіалізу, лікар вищої категорії
Буштинська Ольга Валеріївна
Лікар-нефролог
кандидат медичних наук
Василів Романія Олегівна
Лікар-нефролог
Вівсяна Ірина Анатоліївна
Лікар-нефролог
Клим Мирослава Володимирівна
Лікар-нефролог
Літовкіна Зоряна Іванівна
Лікар-нефролог
Мальська Тетяна Леонідівна
Лікар-нефролог
Марків Наталія Богданівна
Лікар-нефролог
Федунь Наталія Зіновіївна
Лікар-нефролог

Рентгенологічне відділення

Салій Інна Ігорівна
Лікар–рентгенолог
Завідувачка рентгенологічним відділенням
Алексєєнко Вікторія Юріївна
Лікар–рентгенолог
Лікар 1-ої категорії
Калиняк Іванна Василівна
Лікар–рентгенолог
Лікар 2-ої категорії
Вуйцик Оксана Євгенівна
Лікар–рентгенолог
Лікар вищої категорії
Сословська Юлія Ігорівна
Лікар–рентгенолог

Відділення ультразвукової діагностики (УЗД)

Балабан Людмила Василівна
Завідувачка відділенням
Левицький Ігор Богданович
Лікар ультразвукової діагностики
Лікар вищої категорії
Гнатко Володимир Владиславович
Лікар ультразвукової діагностики
Лікар вищої категорії

Фізіотерапевтичне відділення з кабінетом лікувальної фізкультури

Брикса Наталія Ярославівна
Лікар-фізіотерапевт
Завідувачка відділенням
Гнатко Мирослава Василівна
Лікар-фізіотерапевт
Лікар вищої категорії

Відділення функціональної діагностики

Єдинак Наталія Іванівна
Лікар функціональної діагностики
Завідувачка відділенням
Мельник Павло Іванович
Лікар функціональної діагностики
Давидович Євген Ігорович
Лікар функціональної діагностики
Якимів Людмила Любомирівна
Лікар функціональної діагностики

Спеціалізоване диспансерне відділення радіаційного захисту

Юровська Леся Богданівна
Завідувачка відділенням

Кардіохірургічне відділення

Лікар1
Лікар2
Лікар3
Лікар4
Лікар 5

Відділення телемедицини

Сотула Володимир Григорович
Завідувач відділенням телемедицини
Безкоровайна Любов Василівна
старший фельдшер
Сидор Лілія Романівна
сестра медична "диспетчер"