logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська
обласна клінічна
лікарня

Адміністрація

Адміністрація

Бліхар Василь Євгенович
генеральний директор КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» ТОР
заслужений лікар України, доктор медичних наук

 

Мосула Василь Володимирович
заступник генерального директора «адміністративно-господарська частина»

 

Герасимець Ірина Михайлівна
медичний директор

 

Запорожець Віктор Васильович
заступник медичного директора з хірургії

 

Гасай Наталія Ігорівна
головна сестра медична

 

Тернопільська обласна клінічна лікарня – сучасний лікувальний заклад третинного рівня надання медичної допомоги.

Основні напрями діяльності: надання спеціалізованої стаціонарної та консультативно-діагностичної медичної допомоги, надання організаційно-методичної допомоги лікувально-профілактичним закладам області.

У 2016 році в ортопедично-травматологічному відділенні обласного центру ендопротезування та новітніх ортопедо-травматологічних технологій обладнали закордонним обладнанням новий операційний блок із трьома операційними залами А-класу, яке здійснили за гроші благодійників.

14 липня 2017 року відкрили новий Лабораторний корпус із сучасною лабораторією для проведення аналізів.

В грудні 2017-го в лікарні запрацював Центр політравми, який оснащений інноваційним обладнанням, з повністю реорганізованим приймальним відділенням.

У березні 2019-го відкрили сучасний кардіологічний центр, один із найбільших в Західному регіону країни. Завдяки сучасному обладнанню тут можна проводити операції на відкритому серці, стентувати коронарні судини, ефективно встановлювати кардіостимулятори, використовувати різноманітні види ангіографічних досліджень тощо.

Сьогодні триває робота над створенням відділення кардіохірургії та трансплантології, а також завершується робота над будівництвом відділення екстреної медицини.

Лікарня представлена 6 центрами, до складу яких входять 10 клінік, 19 стаціонарних спеціалізованих і 13 параклінічних відділень, 4 допоміжних підрозділи та один сектор.