logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська
обласна клінічна
лікарня

Інформація щодо порядку отримання та використання коштів.

Інформація щодо порядку отримання та використання коштів.
Новини
Державні закупівлі
Залишки ліків
Електронне звернення
Нормативно-правова база

Порядок отримання та використання коштів, що надходять від благодійних організацій в “ Тернопільська обласна клінічна лікарня” здійснюється відповідно до Постанови КМ України від 04.08.2000 р. № 1222 та Положення про залучення додаткових джерел фінансування, затвердженим головним лікарем 06.03.2001 р.

Відповідно до Положення, крім надходження коштів з державного та місцевого бюджетів, додатковими джерелами фінансування лікарні можуть бути: - отримання благодійних (добровільних) внесків та пожертв від юридичних та фізичних осіб у грошовій формі для потреб їх фінансування за напрямами видатків, визначеними благодійником, а також як товари, роботи, послуги.

Якщо благодійником конкретні цілі використання коштів не визначено, шляхи спрямування благодійного внеску визначаються головним лікарем відповідно до першочергових потреб.

Кошти благодійних внесків не можуть спрямовуватися на виплату заробітної плати працівникам лікарні.

Благодійні внески у грошовій формі зараховуються на рахунок “Суми за дорученням”. Облік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, ведеться згідно з Порядком, визначеним постановою КМ України від 17.08.1998 р. № 1295 “Про затвердження Порядку розподілу товарів, отриманих як благодійна допомога, та контролю за цільовим розподілом благодійної допомоги у вигляді наданих послуг або виконаних робіт”.

Бухгалтерський облік благодійних внесків ведеться відповідно до Порядку бухгалтерського обліку та звітності в бюджетних установах гуманітарної допомоги, затвердженому наказом Головного управління Державного казначейства від 10.12. 1999 р. № 113.

Начальник планово-економічного відділу С.А. Устимчук

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду можна переглянути