logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська
обласна клінічна
лікарня

Відділення хірургічної стоматології

Відділення хірургічної стоматології
Ендокринологічне відділення
Кардіологічне відділення для інфарктних хворих з палатами інтенсивної терапії
Торакальна хірургія
Отоларингологічне відділення
Нейрохірургічне відділення
Гематологічне відділення
Хірургія №1
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії
Хірургія №2
Гастроентерологічне відділення
Нефрологічне відділення
Ревматологічне відділення
Урологічне відділення
Ортопедо-травматологічне відділення
Офтальмологічне відділення
Відділення судинної хірургії
Пульмонологічне відділення
Відділення інтервенційної радіології, кардіології та реперфузійної терапії
Кардіохірургічне відділення

Хірургічна стоматологія – це єдиний стаціонарний спеціалізований підрозділ в області, який надає висококваліфіковану планову і невідкладну допомогу жителям області та міста з захворюваннями органами щелепно-лицевої ділянки і шиї.

Працівники відділення активно розробляють і впроваджують в практику сучасні методи лікування травм і запальних процесів щелепно-лицевої ділянки. Зокрема, на протязі останніх років впроваджено різні види оперативних втручань з приводу усіх видів переломів суглобового, відростка нижньої щелепи, середньої зони обличчя та нижньої щелепи внутрішньо ротовим доступом. Для попередження гнійних ускладнень при переломах нижньої щелепи запроваджена нова методика обробки кісткової рани. Впроваджуються нові методи локального впливу на перебіг загоєння гнійних ран. Лікарями клініки на високому професійному рівні проводяться операції при доброякісних новоутворах голови та шиї. Працівниками регулярно проводяться лікарські виїзди в райони області, де надається якісна консультативна допомога. Поряд з цим ведеться цілодобові чергування з наданням екстреної медичної допомоги хворим області. Які потребують тільки стаціонарного лікування.

Основними напрямками наукових впроваджень клініки є корекція репаративного остеогенезу при травмах і післяопераційних дефектах кісток лицевого скелету.
Перспективами розвитку клініки є удосконалення методів оптимізації репаративної регенерації кісткової тканини при травмах шляхом корекції регулюючих остеогенез систем, а також засобами локального впливу в ділянці кісткової рани, які ізолюють ділянку перелому від агресивного впливу мікрофлори ротової порожнини, а також корекцію порушень регіонального кровоплину. Іншим напрямком є оптимізація комплексного лікування гнійно-запальних процесів щелепно-лицевої ділянки і шиї.


Щорічно працівники відділення беруть участь у проведенні різних всеукраїнської та закордонних науково-практичної конференції за темою «Нові технології у стоматології» та проходять практику і стажування.

Відділення хірургічної стоматології

Дзіх Олег Іванович
Завідувач відділенням
Зелінський Андрій Олегович
Лікар стоматолог-хірург
Фесик Віталій Любомирович
Лікар стоматолог-хірург
Піх Іван Ігорович
Лікар стоматолог-хірург
Лікар 1-ої категорії