Під час урочистостей з нагоди Дня Соборності України у Тернополі вручили державні нагороди «Заслужений лікар України»:
- Володимиру Романовичу Лісовському, начальнику філії «Тернопільська обласна лікарня «Госпіс» КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня»;
- Ніні Михайлівні Шкільнюк, лікарці-офтальмохірургу, окупластичному хірургу офтальмологічного відділення КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня».
Це нагорода не лише за фаховість, а й за людяність, витримку та щоденну працю на благо людей і держави.
Дякуємо нашим медикам за спільну працю та вітаємо з високим державним визнанням.
