logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська
обласна клінічна
лікарня

Кожен на своєму місці повинен робити те, що повинен! З нагоди Дня медичного працівника в нашій лікарні відзначили медиків

Вручили подяки від Архиєпископа та Митрополита Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ Василія Семенюка, від Тернопільської обласної держадміністрації, а також від адміністрації лікарні.

Крім подяк, владика Василій Семенюк передав від італійської громади у різні відділення нашої лікарні дороговартісне медичне обладнання та інші вироби медичного призначення, які є важливими для ефективного лікування пацієнтів та збереження їх здоров’я.         

        

«Дякуємо вам за цю допомогу! Для нас важливо, що ви сьогодні з нами, вітаєте нас з нашим професійним святом, що допомагаєте нам. Кожен на своєму місці має робити те, що повинен. А духовна сила, мабуть, може перемогти й фізичну силу, бо той, хто сильний духом, непереможний. Я завжди кажу, що перемога народжується в душі, у вірі, але ніколи не породжується у силі. Сила – це вторинне після душі. Тому я вам дуже дякую! Дякую усім отцям. І дякую нашим медикам за вашу важливу працю!», – наголосив генеральний директор КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» ТОР Василь Бліхар.