logo
XS
SM
MD
LG
Тернопільська
обласна клінічна
лікарня

Змінюємо стандарти перебування хворих: У Тернопільській обласній клінічній лікарні відкрили відділення кардіохірургії і трансплантології

У новому відділенні кардіохірургії і трансплантології, яке відкрили у нашій лікарні, застосовуються сучасні підходи до лікування, а також перебування пацієнтів. Зокрема, відділення розраховано на 26 ліжко-місць, 20 ліжок у палатах та 6 ліжок інтенсивної терапії.

Загалом, у Тернопільській обласній клінічній лікарні добре розвинений кардіологічний напрям. Чотири роки тому тут було відкрито кардіологічний центр, де вже провели більше тисячі операцій на відкритому серці. Тепер у планах – зосередитися на впровадженні та розвитку трансплантології, над чим, власне, й будуть працювати фахівці нового відділення.

                                               

               

«Чим це відділення є прогресивним, – відділення такого класу в Західній Україні важко пошукати. 54 працівники штатна чисельність цього відділення. Ми розуміємо, що це величезна команда, яка має працювати як єдиний організм. Палат загалом є на 20 осіб, є палати одномісні, двомісні, чотиримісні та 6 ліжко-місць реанімації. Всі палати з сучасними вимогами, є санвузли, гаряча вода, холодна. І це дуже важливо. Я сьогодні хотів би подякувати міністру охорони здоров’я Віктору Ляшку за те що оперативно було закуплено лапароскоп, який дає можливість робити складні хірургічні операції і буде використовуватися в операційному блоці. Хочу подякувати генеральному директору лікарні Василю Бліхарю за організацію цієї роботи. І вітаю працівників, які будуть тут працювати. Переконаний, що ваша лікарня і наша область займе одне з чільних місць по трансплантології», – наголосив голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш.

   

Подякував колективу кардіохірургічного відділення і трансплантології, колективу лікарні за титанічну працю, яка була вкладена в облаштування та відкриття цього відділення, й генеральний директор медзакладу Василь Бліхар.

«Ми сьогодні змінюємо стандарти перебування хворих. Наша мета – всі відділення перевести у цей стандарт, який сьогодні застосували у відділенні кардіохірургії і трансплантології. Було важко, але я хочу подякувати обласній раді, обласній адміністрації, міській раді за розуміння, за допомогу, за сприяння в нашій роботі і хочу побажати всім нашим працівникам успіхів», – підкреслив Василь Євгенович.